Historia ceny i opinie o Odkurzacz Dreame V12

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Dreame V12 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 939.84.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1389.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Odkurzacz Dreame V12

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Dreame V12. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Dreame V12, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 939.84 (wykryta w dniu: 2023-11-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 1389. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Dreame V12

Odkurzacz Dreame V12 to bezprzewodowy pionowy model z filtrem HEPA, pojemnością 0,5 l i czasem pracy do 90 minut. Posiada regulację mocy i siłę ssania 185 AW, co pozwala na dokładne odkurzanie podłóg i usuwanie 99.9% roztoczy. Akumulator o pojemności 3000mAh zapewnia długą pracę, a inteligentny system zarządzania energią pozwala na dostosowanie mocy do rodzaju powierzchni. Urządzenie ma 8-stopniową redukcję hałasu, dzięki czemu jest ciche, a szczotka w kształcie litery V skutecznie zbiera zanieczyszczenia i chroni podłogi. Odkurzacz Dreame V12 jest idealny dla posiadaczy zwierząt, ponieważ radzi sobie z sierścią, a dzięki wyświetlaczowi HD można kontrolować pracę urządzenia.

Gdzie kupić Odkurzacz Dreame V12

Według naszych danych Odkurzacz Dreame V12 można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Dreame V12 za kwotę 1389 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 138.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Dreame V12 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Dreame V12, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Dreame V12 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz DEERMA DX115C.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Dreame V12?

Najtaniej Odkurzacz Dreame V12 można było kupić za 939.84 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-23.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Dreame V12 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Dreame V12 wynosi 1389 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Dreame V12?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Dreame V12 posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Beko PractiClean VRT82821DV.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.