Historia ceny i opinie o Odkurzacz DREAME T30

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz DREAME T30 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1138.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1266.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 27 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 86.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Odkurzacz DREAME T30

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz DREAME T30. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz DREAME T30, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1138 (wykryta w dniu: 2023-12-31). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1266. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz DREAME T30

Odkurzacz pionowy Dreame T30 to bezprzewodowe urządzenie, które dzięki silnikowi SPACE 5.0 Smart oraz sile ssania 27000 Pa efektywnie zbiera wszelkie zanieczyszczenia. Moc ssania wynosi 190 AW, a 12-cyklonowy system czyszczenia filtruje 99.67% cząsteczek. Zmywalny filtr o pojemności 0,6 l oraz maxymalny czas pracy do 90 min sprawiają, że odkurzacz jest praktyczny w użyciu. Dodatkowo, 8-stopniowy system redukcji hałasu gwarantuje cichą pracę w zakresie od 71 do 75 dB. Inteligentne dopasowanie siły ssania oraz wyświetlacz ułatwiają obsługę i pozwalają skupić się na miejscach wymagających głębszego czyszczenia. Dreame T30 wyróżnia się na tle konkurencji wysoką wydajnością, cichą pracą oraz nowoczesnym designem.

Gdzie kupić Odkurzacz DREAME T30

Według naszych danych Odkurzacz DREAME T30 można znaleźć w minimum 27 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz DREAME T30 za kwotę 1266 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 126.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz DREAME T30 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz DREAME T30, to w serwisie Ceneo znajdziesz 86 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz DREAME T30 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Łucznik OP-2018.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz DREAME T30?

Najtaniej Odkurzacz DREAME T30 można było kupić za 1138 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-31.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz DREAME T30 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz DREAME T30 wynosi 1266 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz DREAME T30?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz DREAME T30 posiada 86 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Samsung Jet 75 Premium VS20T7538T5/GE.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.