Historia ceny i opinie o Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 76.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 173.68.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 35 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 76 (wykryta w dniu: 2023-12-13). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 173.68. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały

Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały to pionowy 2 w 1, który oferuje wygodę użytkowania dzięki lekkiej konstrukcji ważącej jedynie 2200 g oraz potrójnej filtracji z filtrem HEPA, która skutecznie usuwa kurz, alergeny i inne zanieczyszczenia. Posiada pojemnik na kurz o pojemności 0,8 l, może pracować do 80 min, a jego głośność wynosi od 71 do 75 dB. Regulacja mocy pozwala na dostosowanie do różnych powierzchni, a zestaw szczotek (szczelinowa, do podłóg i okrągła) sprawia, że urządzenie jest wielofunkcyjne i nadaje się do różnych zadań w domu, w tym sprzątania podłóg, tapicerki czy mebli.

Gdzie kupić Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały

Według naszych danych Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały można znaleźć w minimum 35 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały za kwotę 173.68 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.37 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 4 Flexxo Gen2 BBH3ALL28.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały?

Najtaniej Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały można było kupić za 76 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-13.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały wynosi 173.68 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Deerma Dx 700 Biały posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz PHILIPS PowerPro Active FC9555/09.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.