Historia ceny i opinie o Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1340.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1459.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 21.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1340 (wykryta w dniu: 2023-12-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1459. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL

Odkurzacz pionowy Bosch Unlimited 7 BCS712XXL to bezprzewodowy, poręczny odkurzacz o skuteczności odkurzania powyżej 99,9%, wyposażony w filtr Pure Air i pojemnik o pojemności 0,3 l. Czas pracy urządzenia wynosi do 40 minut, przy głośności od 81 do 85 dB. Odkurzacz posiada regulację mocy oraz unikatową konstrukcję, która umożliwia sprzątanie 360° od podłogi aż po sufit. Jest częścią Systemu Power For All Alliance marki Bosch, dzięki czemu akumulatory odkurzacza pasują również do elektronarzędzi akumulatorowych do majsterkowania oraz ogrodowych marki Bosch z linii zielonej w klasie napięcia 18 V. Unlimited 7 oferuje długą, niezawodną pracę, wymienny akumulator o pojemności 3.0 Ah, dwa wymienne akumulatory zapewniające dwa razy dłuższy czas pracy oraz krótki czas ładowania. Elektroszczotka z podświetleniem LED umożliwia intensywne odkurzanie wszystkich rodzajów podłóg, a urządzenie jest łatwe do odstawienia. Zapewnia taką samą wydajność jak tradycyjny odkurzacz przewodowy dzięki niezawodnemu akumulatorowi Bosch i wydajnemu silnikowi o prędkości obrotowej do 66 000 obr./min.

Gdzie kupić Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL

Według naszych danych Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL za kwotę 1459 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 145.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL, to w serwisie Ceneo znajdziesz 21 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 8 Unlimited Gen2 BCS8214BL.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL?

Najtaniej Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL można było kupić za 1340 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-08.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL wynosi 1459 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Bosch Unlimited 7 BCS712XXL posiada 21 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 6 Unlimited ProAnimal BBS61PET2.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.