Historia ceny i opinie o Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 579.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 619.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 6.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 579 (wykryta w dniu: 2023-06-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 619. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1

Według naszych danych Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 za kwotę 619 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 61.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1, to w serwisie Ceneo znajdziesz 6 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Bosch Serie 4 AquaWash&Clean BWD41720.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1?

Najtaniej Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 można było kupić za 579 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-01.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 wynosi 619 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Bosch Serie 4 ProPower BGBS4POW1 posiada 6 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux Ease C2 ECC21-2IW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.