Historia ceny i opinie o Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 373.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 398.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 44.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 373.99 (wykryta w dniu: 2023-10-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 398. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1

Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 to tradycyjny odkurzacz o mocy 700 W i pojemności 1,5 l, który charakteryzuje się wysoką efektywnością odkurzania dzięki technologii AirCycle, która generuje siłę odśrodkową oddzielającą kurz od powietrza wylotowego. Filtr EPA zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniu, a głośność pracy urządzenia wynosi od 76 do 80 dB. Roczne zużycie energii to do 30 kWh. Odkurzacz posiada wygodny system zwijania węża, co pozwala na oszczędność miejsca w szafie, a jego kompaktowe rozmiary i lekka konstrukcja ułatwiają przechowywanie oraz obsługę. Ergonomiczny design zapewnia komfort użytkowania, a duży pojemnik na kurz zmniejsza częstotliwość opróżniania. Dodatkowym atutem jest możliwość dokupienia akcesoriów, takich jak dysza szczelinowa Bosch.

Gdzie kupić Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1

Według naszych danych Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 za kwotę 398 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 39.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1, to w serwisie Ceneo znajdziesz 44 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz PHILIPS XD3112/09.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1?

Najtaniej Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 można było kupić za 373.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-06.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 wynosi 398 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Bosch Serie 2 BGC05AAA1 posiada 44 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Electrolux Ultra Silencer EUSC62-DB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.