Historia ceny i opinie o Odkurzacz Blaupunkt VCC301

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Blaupunkt VCC301 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 169.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 215.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 42 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 89.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Odkurzacz Blaupunkt VCC301

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Blaupunkt VCC301. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Blaupunkt VCC301, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 169 (wykryta w dniu: 2023-10-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-13) wynosi 215. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Blaupunkt VCC301

Odkurzacz Blaupunkt VCC301 jest tradycyjnym urządzeniem o mocy 700W i pojemności 1,2l, wyposażonym w filtr HEPA, który zapewnia skuteczne pozbywanie się kurzu i zanieczyszczeń, co ma korzystny wpływ na zdrowie i samopoczucie użytkowników. Głośność pracy odkurzacza wynosi od 76 do 80 dB, a roczne zużycie energii sięga do 30 kWh. Model ten wyróżnia się klasą energetyczną A, co oznacza wysoką skuteczność czyszczenia przy niskim zużyciu energii oraz klasą wydajności A na podłogach twardych, co świadczy o jego niezwykłej funkcjonalności i efektywności. Odkurzacz VCC301 został zaprojektowany z myślą o alergikach, dzięki czemu jest doskonałym wyborem dla osób dbających o czystość i jakość powietrza w swoim domu.

Gdzie kupić Odkurzacz Blaupunkt VCC301

Według naszych danych Odkurzacz Blaupunkt VCC301 można znaleźć w minimum 42 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Blaupunkt VCC301 za kwotę 215 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 21.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Blaupunkt VCC301 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Blaupunkt VCC301, to w serwisie Ceneo znajdziesz 89 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Blaupunkt VCC301 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Zelmer ZSVC925T.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Blaupunkt VCC301?

Najtaniej Odkurzacz Blaupunkt VCC301 można było kupić za 169 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Blaupunkt VCC301 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Blaupunkt VCC301 wynosi 215 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-13.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Blaupunkt VCC301?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Blaupunkt VCC301 posiada 89 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz PHILIPS 3000 XC3033/01.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.