Historia ceny i opinie o Odkurzacz Blaupunkt VCB201

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Blaupunkt VCB201 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 145.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 160.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 69.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz Blaupunkt VCB201

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Blaupunkt VCB201. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Blaupunkt VCB201, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 145 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 160. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Blaupunkt VCB201

Odkurzacz Blaupunkt VCB201 to tradycyjny odkurzacz o mocy 700 W, z pojemnością worka wynoszącą 2 litry oraz filtrem HEPA, który gwarantuje wysoką skuteczność w usuwaniu kurzu i alergenów. Charakteryzuje się głośnością od 76 do 80 dB i rocznym zużyciem energii do 30 kWh, dzięki czemu jest energooszczędny. Wyróżnia się klasą energetyczną A, co oznacza niskie zużycie energii przy wysokiej skuteczności czyszczenia. Odkurzacz ten jest idealny dla osób uczulonych na kurz, gdyż zbiera do 111% kurzu na twardych podłogach oraz 82% kurzu ze dywanów za jednym pociągnięciem szczotki, co czyni go lepszym od konkurencyjnych modeli. Dodatkowo, jego klasa reemisji C zapewnia czyste powietrze w pomieszczeniu po odkurzaniu, co przekłada się na lepsze samopoczucie i zdrowie użytkowników.

Gdzie kupić Odkurzacz Blaupunkt VCB201

Według naszych danych Odkurzacz Blaupunkt VCB201 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Blaupunkt VCB201 za kwotę 160 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 16.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Blaupunkt VCB201 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Blaupunkt VCB201, to w serwisie Ceneo znajdziesz 69 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Blaupunkt VCB201 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Odkurzacz Amica Ora VM 1032.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Blaupunkt VCB201?

Najtaniej Odkurzacz Blaupunkt VCB201 można było kupić za 145 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Blaupunkt VCB201 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Blaupunkt VCB201 wynosi 160 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Blaupunkt VCB201?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Blaupunkt VCB201 posiada 69 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz MPM MOD-47.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.