Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 340.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały

Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały to wyjątkowe urządzenie, które wyróżnia się na tle konkurencji swoją mocą, wydajnością, cichością i inteligencją. Wyposażony w filtr HEPA, ma pojemność 0,46 l i potrafi pracować do 180 min, emitując przy tym głośność pracy od 50 do 65 dB. Posiada funkcję czyszczenia intensywnego oraz wirtualną ścianę, która pozwala na dokładne i efektywne sprzątanie twojego domu. To prawdziwy kombajn sprzątający, który nie tylko odkurza, ale także myje twarde nawierzchnie, rozpoznaje rodzaj podłoża i automatycznie uruchamia odpowiedni tryb pracy. Inteligentny system skanowania pozwala mu na optymalne zaplanowanie trasy, co skraca czas sprzątania nawet o 15%. Roborock S5 Max Biały to doskonały wybór dla każdego, kto ceni sobie czystość i nowoczesne rozwiązania.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 340 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Panasonic Lumix DMC-G80 + 12-60mm.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roborock S5 Max Biały posiada 340 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Nikon D780 body.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.