Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1199.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1289.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 10.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 26.01.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1199 (wykryta w dniu: 2023-11-23). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1289. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały za kwotę 1289 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 128.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 10 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Obiektyw Tamron 35-150mm F/2-2.8 Di III VXD Sony E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały można było kupić za 1199 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-23.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały wynosi 1289 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Roborock Q7 Max Biały posiada 10 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Nikon Z 7II + 24-70mm f/4 S.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.