Historia ceny Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to sprawdź poniższy wykres. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3902 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4499 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 27opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 12/6/2022.
Przejdź do sklepu

Cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3902 zł (wykryta w dniu: 2022-07-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2022-12-06) wynosi 4499 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Opinie Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 27 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5.

Sprawdź również historia ceny Procesor Intel Core i7-6700K 4,0GHz BOX (BX80662I76700K).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ można było kupić za 3902 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-07-11.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ wynosi 4499 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2022-12-06.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ posiada 27 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.