Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 3410.48.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 4075.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 3410.48 (wykryta w dniu: 2023-07-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 4075. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ to nowoczesne urządzenie, które oferuje wyjątkową jakość sprzątania dzięki technologii Perfect Edge, 30% szerszym szczotkom i 40x większej mocy ssącej. Jest wyposażony w technologię, która pozwala mu uczyć się, tworzyć mapy i dostosowywać się do domu użytkownika. Robot automatycznie opróżnia pojemnik na brud do stacji Clean Base, co pozwala na samodzielne sprzątanie przez nawet 60 dni. Oferuje różne opcje czyszczenia, w tym odkurzanie, czyszczenie intensywne i sprzątanie miejscowe. Urządzenie posiada również funkcje, takie jak automatyczny powrót do bazy, wirtualna ściana, programator pracy, automatyczne opróżnienie pojemnika, automatyczne wyłączenie, zdalne sterowanie i możliwość tworzenia harmonogramu. Roomba s9+ współpracuje z systemami głosowymi Google Home i Amazon Alexa, a także z aplikacją iRobot Home, co ułatwia kontrolę urządzenia. System antyalergiczny, zmywalny pojemnik na brud, automatyczna współpraca z robotem mopującym Braava jet m6, inteligentna nawigacja, strefy bez dostępu oraz wykrywanie i omijanie przeszkód to dodatkowe atuty tego odkurzacza.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ za kwotę 4075 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 407.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Elektryczna szczoteczka soniczna PHILIPS Sonicare Prestige SenseIQ Seria 9900 HX9992/12.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ można było kupić za 3410.48 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-07-16.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ wynosi 4075 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny iRobot Roomba s9+ posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Perfumy Dior Miss Dior woda perfumowana 50ml.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.