Historia ceny i opinie o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1899.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2149.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 40.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1899 (wykryta w dniu: 2023-11-22). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 2149. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny

Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny to wydajne urządzenie z filtrem HEPA, o pojemności 0,5 l, maksymalnym czasie pracy do 240 min i głośności pracy od 50 do 65 dB. Posiada funkcje mopowania i odkurzania, a także automatyczny powrót do bazy. Jest dedykowany do stosowania w mieszkaniach, domach i biurach z twardymi podłogami, idealny dla osób ceniących sobie czystą podłogę, ale nie mających czasu na codzienne sprzątanie. Aplikacja HOBOT LEGEE umożliwia sterowanie dynamiczne, harmonogram, mapę w czasie rzeczywistym z pamięcią mapy, dzielnikiem pomieszczenia i wirtualną barierą. Charakterystyczną funkcją jest Talent Clean z 7 specjalistycznymi trybami czyszczenia oraz 1 trybem niestandardowym. Tryb zwierzaka ułatwia czyszczenie sierści zwierząt, a inteligentne ładowanie i wznawianie zapewniają nieprzerwaną pracę urządzenia. Hobot Legee 7 to nowa era sprzątania podłóg, która spełni wszelkie specjalne potrzeby użytkowników.

Gdzie kupić Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny

Według naszych danych Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny za kwotę 2149 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 214.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 40 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Aparat Canon EOS 6D Mark II body.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny?

Najtaniej Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny można było kupić za 1899 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-22.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny wynosi 2149 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz automatyczny Hobot Legee 7 Czarny posiada 40 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Aparat Nikon Z 7II + FTZ.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.