Historia ceny i opinie o Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 249.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 330.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 56.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 249 (wykryta w dniu: 2023-11-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 330.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062

Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 to tradycyjny odkurzacz o mocy 900 W i pojemności 3 litrów, który posiada Filtr HEPA 13 zapewniający czystsze powietrze poprzez oczyszczanie go z pyłków, roztoczy i kurzu już w czasie odkurzania. Turboszczotka skuteczniej niż tradycyjna wyczyści dywany czy wykładziny z np. sierści zwierząt, a specjalna szczotka do parkietu uchroni delikatne powierzchnie przed zarysowaniami. Urządzenie wyposażone jest w sygnalizację pełnego worka, mechaniczną regulację mocy ssania w uchwycie węża, miękkie ciche koła, które poruszają się ciszej i nie rysują powierzchni oraz dodatkowy filtr przed silnikiem zabezpieczający go przed zanieczyszczeniem i wydłużający żywotność urządzenia. Roczne zużycie energii wynosi do 30 kWh, a głośność pracy mieści się w przedziale od 76 do 80 dB.

Gdzie kupić Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062

Według naszych danych Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 za kwotę 330.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062, to w serwisie Ceneo znajdziesz 56 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Opiekacz Optimum St 1600.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062?

Najtaniej Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 można było kupić za 249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-15.

🏷️ Jaka jest cena Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 aktualnie?

Aktualna cena Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 wynosi 330.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062?

Według serwisu Ceneo, Odkurzacz Amica Fen Turbo VM 2062 posiada 56 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Odkurzacz Thomas Aqua+ Pet & Family Plus.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.