Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 529.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1139.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 62.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 529 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 1139. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro

Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro to zaawansowane urządzenie zapewniające czyste powietrze w dużych pomieszczeniach dzięki pięciostopniowemu systemowi filtracji. Posiada trzyelementowy zestaw filtrów: wstępny, węglowy oraz True HEPA, które skutecznie przechwytują cząsteczki pyłu, alergeny, roztocza, pleśnie i grzyby oraz eliminują nieprzyjemne zapachy. Poziom głośności wynosi jedynie 28 dB, a wydajność 470 m3/h przy mocy 87 W. Dodatkową funkcją jest technologia PlasmaWave, która neutralizuje wirusy i gazy bez wytwarzania szkodliwego ozonu, a także powłoka antymikrobowa CleanCel zapobiegająca rozwojowi bakterii na filtrze. Urządzenie w trybie AUTO dostosowuje swoją pracę do aktualnej jakości powietrza, którą można monitorować za pomocą czujników i kolorowych sygnałów. Wyróżnia się na tle konkurencji wielostopniowym oczyszczaniem, jonizacją i niskim poziomem hałasu.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro za kwotę 1139 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 113.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro, to w serwisie Ceneo znajdziesz 62 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-P.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro można było kupić za 529 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro wynosi 1139 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Winix Zero Pro posiada 62 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Welltec APH420H.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.