Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Winix ZERO

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Winix ZERO był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 719.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 726.59.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 24 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 85.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Oczyszczacz powietrza Winix ZERO

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Winix ZERO. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Winix ZERO, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 719.1 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 726.59. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Winix ZERO

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Winix ZERO można znaleźć w minimum 24 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Winix ZERO za kwotę 726.59 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 72.66 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Winix ZERO Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Winix ZERO, to w serwisie Ceneo znajdziesz 85 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Winix ZERO w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC2959/53.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Winix ZERO?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Winix ZERO można było kupić za 719.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Winix ZERO aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Winix ZERO wynosi 726.59 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Winix ZERO?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Winix ZERO posiada 85 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Venta Original Comfort Plus LW45 Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.