Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 932.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 57.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2023-01-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 932. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny to urządzenie, które skutecznie walczy ze smogiem, drobnym kurzem, pyłkami, nieprzyjemnymi zapachami, wirusami i bakteriami. Posiada specjalnie opracowany system filtrów HPP, który pozwala cieszyć się świeżym powietrzem w pomieszczeniu. Jest wyposażony w filtr wstępny zatrzymujący większe cząstki, elektromagnetyczny filtr wyłapujący najmniejsze cząstki oraz filtr węglowy usuwający nieprzyjemne zapachy. Dzięki pięciu zakresom pracy i funkcji przyciemniania kontrolki w trybie nocnym, Viktor nie zakłóci snu, a wbudowany dozownik powietrza zapewni odpowiednią atmosferę w pomieszczeniu. Urządzenie ma poziom głośności 57 dB, wydajność 125 m3/h, moc 38 W oraz wielostopniowe oczyszczanie, co czyni go wysoce efektywnym i funkcjonalnym oczyszczaczem powietrza na rynku.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny za kwotę 932 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 93.20 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 57 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Hama Smart szary (186437).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-01-01.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny wynosi 932 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Stadler Form Viktor Czarny posiada 57 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Airfree E60.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.