Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 2390.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 2499.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 2390 (wykryta w dniu: 2023-02-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 2499.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W to nowoczesne urządzenie, które pozwala na oddychanie czystym i zdrowym powietrzem. Dzięki zaawansowanej technologii jonizacji i kilkustopniowemu systemowi filtracji z filtrami węglowym, HEPA i wstępnym skutecznie usuwa zanieczyszczenia takie jak smog, alergeny czy inne szkodliwe substancje. Posiada niski poziom głośności wynoszący jedynie 17 dB oraz wydajność 306 m3/h przy mocy 52W. Dodatkowo wyposażony jest w funkcję nawilżania, co sprawia, że jest to idealne rozwiązanie do użytku domowego czy biurowego. Jego unikalna technologia Plasmacluster Ion, opatentowana przez firmę Sharp, wytwarza 25000 jonów dodatnich i ujemnych na 1cm³, co czyni go najwydajniejszym generatorem jonów na rynku.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W za kwotę 2499.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 250.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Leitz TruSens Z-3000 SensorPod 2415114EU.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W można było kupić za 2390 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-02-16.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W wynosi 2499.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp UA-KIN50E-W posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Electrolux Pure A9 PA91-405GY.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.