Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1169.94.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 65.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1169.94 (wykryta w dniu: 2023-11-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L to nowoczesne i wydajne urządzenie, które sprawi, że będziesz oddychać czystszym i zdrowszym powietrzem. Posiada kilka rodzajów filtrów: węglowy, HEPA, wodny i wstępny, które zapewniają wielostopniowe oczyszczanie powietrza, usuwając alergeny, smog i inne zanieczyszczenia. Dzięki poziomowi głośności na poziomie 23 dB, jest ciche i nie przeszkadza w codziennym funkcjonowaniu. Wydajność urządzenia wynosi 306 m3/h, a moc to zaledwie 33 W, co czyni je energooszczędnym. Dodatkową zaletą jest funkcja nawilżania oraz jonizacji, która dzięki technologii Plasmacluster Ion, rozszczepia cząsteczki wody na jony, co przyczynia się do jeszcze lepszego oczyszczania powietrza. Urządzenie jest łatwe w obsłudze dzięki automatycznemu trybowi pracy i jest zalecane do użytku na powierzchniach mieszkaniowych i biurowych.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L za kwotę 1599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 159.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L, to w serwisie Ceneo znajdziesz 65 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PE30E-WB.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L można było kupić za 1169.94 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-06.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L wynosi 1599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp UA-HD50E-L posiada 65 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp UA-PN1E-W.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.