Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 499.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 599.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 29.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 499 (wykryta w dniu: 2023-04-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-28) wynosi 599. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B to zaawansowane urządzenie, które łączy system trzech filtrów (HEPA, wstępny) z technologią Plasmacluster, skutecznie usuwając aż 99,97% zanieczyszczeń z powietrza. Oczyszczacz jest wydajny (180 m3/h), cichy (44 dB) i oszczędny (50 W), a dzięki inteligentnym czujnikom kurzu i zapachów samodzielnie dostosowuje parametry pracy do aktualnych warunków. Dodatkowo oferuje wielostopniowe oczyszczanie powietrza oraz jonizację, co pozwala na skuteczne neutralizowanie zanieczyszczeń. Urządzenie jest idealne do pomieszczeń o powierzchni do 22m2, a jego prosta obsługa i 4 tryby pracy (automatyczny, manualny, intensywny i nocny) czynią go przyjaznym w użytkowaniu. Model FP-J30EU-B to niekwestionowany lider w swojej kategorii, cieszący się zaufaniem ponad 80 mln klientów na całym świecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B za kwotę 599 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 59.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B, to w serwisie Ceneo znajdziesz 29 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Samsung AX47R9080SS.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B można było kupić za 499 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-16.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B wynosi 599 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-28.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J30EU-B posiada 29 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Telewizor Panasonic TX-55JZ1500E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.