Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 152.1.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 208.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 2.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/19/2023.

Cena Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 152.1 (wykryta w dniu: 2023-04-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-19) wynosi 208. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 za kwotę 208 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 20.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Grekos Gl-8138.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 można było kupić za 152.1 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-01.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 wynosi 208 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Platinet PDAP5W1 posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Samsung AX90R7080WD.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.