Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 3764.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 22.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-10-27). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-27) wynosi 3764. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K to wydajne urządzenie o mocy 88W, które zapewnia oczyszczanie powietrza z wykorzystaniem technologii nanoe™, która usuwa wirusy, alergeny, neutralizuje nieprzyjemne zapachy i nawilża powietrze. Posiada filtr HEPA, który eliminuje nawet drobne zanieczyszczenia i zachowuje swoje właściwości przez 10 lat. Urządzenie pracuje z poziomem głośności 55 dB, a w trybie niskiej wydajności tylko 18 dB, co pozwala na spokojny sen. Oszczędność energii zapewnia funkcja EcoNavi, która dostosowuje pracę urządzenia do obecności domowników i stanu powietrza, oszczędzając nawet 60% energii w porównaniu do innych oczyszczaczy Panasonic bez tej funkcji. Urządzenie wyposażone jest w pięć czujników (aktywności, wilgotności, zapachu, kurzu i światła), które sterują pracą urządzenia i ograniczają konieczność obsługi do minimum.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K za kwotę 3764 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 376.40 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K, to w serwisie Ceneo znajdziesz 22 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Hoover HHP30C011.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-27.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K wynosi 3764 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Panasonic F-VXR90G-K posiada 22 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza YOER Pure Spot AP02W.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.