Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Ideal AP15

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 839.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 20 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 8.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/21/2023.

Cena Oczyszczacz powietrza Ideal AP15

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Ideal AP15. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Ideal AP15, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 799 (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-21) wynosi 839. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Ideal AP15

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 można znaleźć w minimum 20 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 za kwotę 839 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 83.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Ideal AP15, to w serwisie Ceneo znajdziesz 8 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Ideal AP60 Pro.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Ideal AP15?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 można było kupić za 799 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 wynosi 839 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-21.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Ideal AP15?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Ideal AP15 posiada 8 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Blueair Blue 3210.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.