Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1574.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1745.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 14 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 30.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1574 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 1745. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W

Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W to urządzenie wyposażone w zaawansowany system wielostopniowego oczyszczania powietrza z wydajnością 330 m3/h i mocą 8 W, charakteryzujący się cichym działaniem na poziomie 19 dB. Posiada filtr HEPA H13 i filtr węglowy, które w połączeniu z technologią Streamer i jonizatorem plazmowym skutecznie eliminują bakterie, wirusy, alergeny oraz inne zanieczyszczenia. Oczyszczacz nadaje się do pomieszczeń do 41 m², a jego wysoki współczynnik CADR sprawia, że jest to jedno z najciekawszych urządzeń na rynku do ochrony domu przed smogiem i innymi zagrożeniami. Daikin MC55W dzięki swojej konstrukcji z podwójnymi wlotami powietrza i poziomo ułożonymi filtrami gwarantuje efektywną filtrację już od pierwszego momentu użytkowania.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W można znaleźć w minimum 14 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W za kwotę 1745 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 174.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W, to w serwisie Ceneo znajdziesz 30 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Samsung AX40R3030WM.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W można było kupić za 1574 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W wynosi 1745 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Daikin MC55W posiada 30 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza PHILIPS AC1715/11.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.