Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Airfree P80

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Airfree P80 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 849.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 849.99.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 16.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Airfree P80

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Airfree P80. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Airfree P80, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 849.99 (wykryta w dniu: 2023-04-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 849.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Airfree P80

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Airfree P80 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Airfree P80 za kwotę 849.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 85.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Airfree P80 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Airfree P80, to w serwisie Ceneo znajdziesz 16 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Airfree P80 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Oczyszczacz powietrza Sharp FP-J80EU-H.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Airfree P80?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Airfree P80 można było kupić za 849.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-21.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Airfree P80 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Airfree P80 wynosi 849.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Airfree P80?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Airfree P80 posiada 16 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Blueair HealthProtect 7470i.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.