Historia ceny i opinie o Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 404.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 448.1.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 5 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 11.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 404 (wykryta w dniu: 2023-11-20). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-30) wynosi 448.1. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40

Według naszych danych Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 można znaleźć w minimum 5 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 za kwotę 448.1 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 44.81 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40, to w serwisie Ceneo znajdziesz 11 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Yoer Pure Spot AP02BK.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40?

Najtaniej Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 można było kupić za 404 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🏷️ Jaka jest cena Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 aktualnie?

Aktualna cena Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 wynosi 448.1 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-30.

🗣️️ Jakie są opinie o Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40?

Według serwisu Ceneo, Oczyszczacz powietrza Airfree Fit40 posiada 11 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Oczyszczacz powietrza Wenon MF08 UV Eco Blue 3w1 (462).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.