Historia ceny i opinie o Oclean X PRO fioletowy

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Oclean X PRO fioletowy był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 172.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 238.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 16 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 126.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Oclean X PRO fioletowy

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Oclean X PRO fioletowy. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Oclean X PRO fioletowy, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 172 (wykryta w dniu: 2024-01-03). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 238.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Oclean X PRO fioletowy

Oclean X PRO to innowacyjna fioletowa szczoteczka soniczna z ekranem dotykowym zapewniająca dokładne szczotkowanie i analizę nawyków higienicznych. Wyposażona w 84000 ruchów sonicznych na minutę, 32 poziomy regulacji intensywności, personalizowane tryby mycia i antybakteryjne włosie, zapewnia skuteczną pielęgnację jamy ustnej. Łączy się z aplikacją Oclean, dzięki czemu użytkownik otrzymuje szczegółowe raporty o jakości szczotkowania i obszarach wymagających większej uwagi. Ładowarka z uchwytem ściennym ułatwia przechowywanie. Czujnik siły nacisku kontroluje odpowiedni nacisk podczas mycia zębów, a wbudowany żyroskop analizuje jakość szczotkowania w 8 obszarach jamy ustnej.

Gdzie kupić Oclean X PRO fioletowy

Według naszych danych Oclean X PRO fioletowy można znaleźć w minimum 16 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Oclean X PRO fioletowy za kwotę 238.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 23.89 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Oclean X PRO fioletowy Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Oclean X PRO fioletowy, to w serwisie Ceneo znajdziesz 126 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Oclean X PRO fioletowy w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny PHILIPS Sonicare ProtectiveClean Seria 4300 HX6807/35.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Oclean X PRO fioletowy?

Najtaniej Oclean X PRO fioletowy można było kupić za 172 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-03.

🏷️ Jaka jest cena Oclean X PRO fioletowy aktualnie?

Aktualna cena Oclean X PRO fioletowy wynosi 238.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Oclean X PRO fioletowy?

Według serwisu Ceneo, Oclean X PRO fioletowy posiada 126 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Xiaomi Watch S1 Active GL Czarny.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.