Historia ceny i opinie o Numark DJ2GO2 Touch

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Numark DJ2GO2 Touch był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 288.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 289.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 4 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 7.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.1 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.01.2024.

Cena Numark DJ2GO2 Touch

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Numark DJ2GO2 Touch. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Numark DJ2GO2 Touch, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 288 (wykryta w dniu: 2023-12-02). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-08) wynosi 289. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Numark DJ2GO2 Touch

Według naszych danych Numark DJ2GO2 Touch można znaleźć w minimum 4 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Numark DJ2GO2 Touch za kwotę 289 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 28.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Numark DJ2GO2 Touch Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Numark DJ2GO2 Touch, to w serwisie Ceneo znajdziesz 7 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.1 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Numark DJ2GO2 Touch w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny ‌AKAI APC MINI MK2 - Kontroler do Ableton Live.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Numark DJ2GO2 Touch?

Najtaniej Numark DJ2GO2 Touch można było kupić za 288 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-02.

🏷️ Jaka jest cena Numark DJ2GO2 Touch aktualnie?

Aktualna cena Numark DJ2GO2 Touch wynosi 289 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Numark DJ2GO2 Touch?

Według serwisu Ceneo, Numark DJ2GO2 Touch posiada 7 opinii, a średnia ocen wynosi 4.1/5.

Zobacz także historia ceny LIGHT4ME P12 LED PAR RGBW.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.