Historia ceny i opinie o NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 8358.06.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 8576.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 34 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 654.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 8358.06 (wykryta w dniu: 2024-02-05). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 8576. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny

NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny to nowoczesny smartfon o wyjątkowych możliwościach, które zadowolą nawet najbardziej wymagających użytkowników. Posiada dużą pamięć 1TB, dużą baterię o pojemności 5000mAh oraz obsługuje szybki standard sieci 5G. Wyposażony jest w 6,7-calowy ekran Super Retina XDR, który oferuje niesamowitą jakość obrazu dzięki rozdzielczości 2796 na 1290 pikseli, gęstość 460 pikseli na cal oraz technologii True Tone i szeroką gamą kolorów P3. Maksymalna jasność ekranu wynosi 1000 nitów, z możliwością osiągnięcia 1600 nitów w trybie HDR i 2000 nitów na zewnątrz. iPhone 15 Pro Max posiada aparat 48 Mpix, 8 GB RAM oraz funkcję ProMotion, która dostosowuje częstotliwość odświeżania do 120 Hz. Działa na najnowszym systemie operacyjnym iOS 17, który zapewnia ochronę prywatności i jest jednym z najbezpieczniejszych systemów operacyjnych na rynku. To urządzenie wyróżnia się na tle konkurencji nowoczesnymi technologiami, niesamowitym wyświetlaczem i potężnym aparatem, oferując niezapomniane wrażenia użytkowania.

Gdzie kupić NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny

Według naszych danych NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny można znaleźć w minimum 34 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny za kwotę 8576 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 857.60 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 654 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny APPLE iPhone 15 512GB Żółty.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny?

Najtaniej NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny można było kupić za 8358.06 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-02-05.

🏷️ Jaka jest cena NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny aktualnie?

Aktualna cena NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny wynosi 8576 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny?

Według serwisu Ceneo, NowośćAPPLE iPhone 15 Pro Max 1TB Tytan Błękitny posiada 654 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny NowośćAPPLE iPhone 15 128GB Zielony.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.