Historia ceny i opinie o Novation LAUNCHPAD MINI MK2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Novation LAUNCHPAD MINI MK2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 31.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena Novation LAUNCHPAD MINI MK2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Novation LAUNCHPAD MINI MK2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Novation LAUNCHPAD MINI MK2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2023-12-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Novation LAUNCHPAD MINI MK2

Novation LAUNCHPAD MINI MK2 to kompaktowa wersja popularnego kontrolera Novation Launchpad zaprojektowana do współpracy z iPadem, Windows i Mac. Posiada siatkę 64 trójkolorowych przycisków, umożliwiających grę w pętle, sample i efekty oraz tworzenie muzyki bezpośrednio z urządzenia. Jest zasilany z magistrali iPada, PC lub Mac, a w zestawie znajduje się oprogramowanie Ableton Live Lite oraz App Launchpad dla iPad. Dzięki wstępnie załadowanej profesjonalnej bibliotece dźwięków oraz możliwości importowania dodatkowych pakietów dźwiękowych, Launchpad Mini staje się zintegrowanym instrumentem wydajności. Jego wytrzymała i solidna obudowa sprawia, że jest łatwy do transportowania i gotowy do użycia w każdej chwili, a lekka konstrukcja sprawia, że jest mniejszy i lżejszy niż iPad. Jest to część rosnącego zakresu produktów Novation, które razem tworzą wydajne i niesamowite możliwości.

Gdzie kupić Novation LAUNCHPAD MINI MK2

Według naszych danych Novation LAUNCHPAD MINI MK2 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Novation LAUNCHPAD MINI MK2 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Novation LAUNCHPAD MINI MK2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Novation LAUNCHPAD MINI MK2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 31 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Novation LAUNCHPAD MINI MK2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Reloop Beatmix 2 MKII.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Novation LAUNCHPAD MINI MK2?

Najtaniej Novation LAUNCHPAD MINI MK2 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-21.

🏷️ Jaka jest cena Novation LAUNCHPAD MINI MK2 aktualnie?

Aktualna cena Novation LAUNCHPAD MINI MK2 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o Novation LAUNCHPAD MINI MK2?

Według serwisu Ceneo, Novation LAUNCHPAD MINI MK2 posiada 31 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Numark C3USB.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.