Historia ceny i opinie o Nokia Lumia 830 Biały

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Nokia Lumia 830 Biały był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 799.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 799.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 23.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8/28/2023.

Cena Nokia Lumia 830 Biały

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Nokia Lumia 830 Biały. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Nokia Lumia 830 Biały, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 799 (wykryta w dniu: 2023-03-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-08-29) wynosi 799. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Nokia Lumia 830 Biały

Według naszych danych Nokia Lumia 830 Biały można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Nokia Lumia 830 Biały za kwotę 799 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 79.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Nokia Lumia 830 Biały Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Nokia Lumia 830 Biały, to w serwisie Ceneo znajdziesz 23 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Nokia Lumia 830 Biały w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Hammer Explorer 3/32GB Pomarańczowy.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Nokia Lumia 830 Biały?

Najtaniej Nokia Lumia 830 Biały można było kupić za 799 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-01.

🏷️ Jaka jest cena Nokia Lumia 830 Biały aktualnie?

Aktualna cena Nokia Lumia 830 Biały wynosi 799 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-08-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Nokia Lumia 830 Biały?

Według serwisu Ceneo, Nokia Lumia 830 Biały posiada 23 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny DOOGEE S35 3/16GB Pomarańczowy.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.