Historia ceny i opinie o Neno Avente Niania Elektroniczna

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Neno Avente Niania Elektroniczna był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 174.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 21 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 4.
  • ⭐️ Ocena produktu to 3.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 11/20/2023.

Cena Neno Avente Niania Elektroniczna

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Neno Avente Niania Elektroniczna. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Neno Avente Niania Elektroniczna, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149.99 (wykryta w dniu: 2023-06-06). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-11-20) wynosi 174.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Neno Avente Niania Elektroniczna

Według naszych danych Neno Avente Niania Elektroniczna można znaleźć w minimum 21 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Neno Avente Niania Elektroniczna za kwotę 174.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 17.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Neno Avente Niania Elektroniczna Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Neno Avente Niania Elektroniczna, to w serwisie Ceneo znajdziesz 4 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 3.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Neno Avente Niania Elektroniczna w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Lionelo Babyline Smart.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Neno Avente Niania Elektroniczna?

Najtaniej Neno Avente Niania Elektroniczna można było kupić za 149.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-06-06.

🏷️ Jaka jest cena Neno Avente Niania Elektroniczna aktualnie?

Aktualna cena Neno Avente Niania Elektroniczna wynosi 174.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-11-20.

🗣️️ Jakie są opinie o Neno Avente Niania Elektroniczna?

Według serwisu Ceneo, Neno Avente Niania Elektroniczna posiada 4 opinii, a średnia ocen wynosi 3.8/5.

Zobacz także historia ceny TrueLife NannyCam H32.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.