Historia ceny i opinie o Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 98.5.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 118.97.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 17 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 1.02.2024.

Cena Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 98.5 (wykryta w dniu: 2023-03-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-31) wynosi 118.97. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano

Nawilżacz powietrza MesMed MM 727 Volcano jest urządzeniem wielofunkcyjnym, które łączy w sobie funkcje nawilżacza, aromatyzera i lampki nocnej. Dzięki możliwości dodania olejków eterycznych, wydobywa się z niego chłodna mgiełka, która poprawia nastrój i zapobiega infekcjom układu oddechowego. Lampka nocna oferuje 7 łagodnych kolorów, które można ustawić według własnych preferencji. Urządzenie ma niewielkie wymiary, estetyczny design i pracuje w cichym, energooszczędnym trybie. Jego dodatkowe funkcje to regulacja wielkości strumienia mgiełki, system ochrony przed zbyt niskim poziomem wody, sygnalizacyjna kontrolka LED i zabezpieczenie przed przegrzaniem. Idealnie nadaje się do sypialni, pokoju dziecięcego, biura czy salonu SPA.

Gdzie kupić Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano

Według naszych danych Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano można znaleźć w minimum 17 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano za kwotę 118.97 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Nawilżacz Stadler Form Ben Biały.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano?

Najtaniej Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano można było kupić za 98.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-03-11.

🏷️ Jaka jest cena Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano aktualnie?

Aktualna cena Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano wynosi 118.97 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-31.

🗣️️ Jakie są opinie o Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano?

Według serwisu Ceneo, Nawilżacz MesMed MM 727 Volcano posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Nawilżacz CAMRY CR 7952.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.