Historia ceny i opinie o Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 249.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 254.99.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 19 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 258.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 29.01.2024.

Cena Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 249 (wykryta w dniu: 2023-10-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-29) wynosi 254.99. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml

Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml to drzewno-kwiatowa kompozycja zapachowa inspirowana młodością i nowoczesnością, dedykowana energicznym kobietom pragnącym urzekać zjawiskową zmysłowością. Stworzona przez Christine Nagel i Francis Kurkdjian w 2004 roku, perfumy otwierają się orzeźwiającymi nutami pomarańczy, przechodząc w symfonię osmanthusa, wetywerii i wanilii, by zakończyć wykwintnymi tchnieniami drzewa sandałowego i piżma. Zapach wyraża ponętność wizerunku współczesnej indywidualistki i jest idealny dla uwodzicielek pragnących być w centrum zainteresowania. Nuty zapachowe obejmują ambra, kwiat pomarańczy, osmantus, piżmo, szlachetne drewno, wanilia i wetiweria, stworzone z olejków, które rozwijają swój zapach różnym tempie na skórze.

Gdzie kupić Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml

Według naszych danych Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml można znaleźć w minimum 19 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml za kwotę 254.99 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 25.50 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml, to w serwisie Ceneo znajdziesz 258 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Boucheron Quatre Woda Perfumowana 100ml.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml?

Najtaniej Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml można było kupić za 249 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-10-01.

🏷️ Jaka jest cena Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml aktualnie?

Aktualna cena Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml wynosi 254.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-29.

🗣️️ Jakie są opinie o Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml?

Według serwisu Ceneo, Narciso Rodriguez For Her Woda Toaletowa 100ml posiada 258 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Moschino Uomo Woda toaletowa 125ml spray.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.