Historia ceny i opinie o Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080)

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 79.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 119.9.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 52.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080)

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080). Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080), oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 79 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 119.9. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080)

Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) to przewodowa mysz optyczna dla graczy wyposażona w 6 przycisków i interfejs USB. Charakteryzuje się lekkością, ważąc tylko 59 g, stąd nazwa LIX - liczba 59 w rzymskim systemie liczbowym. Mysz posiada wysokiej jakości podzespoły, takie jak sensor Pixart PMW 3325 zapewniający szybkość do 2,54 m/s i precyzję od 200 do 8000 DPI. Teflonowe ślizgacze z zaokrąglonymi krawędziami ułatwiają płynny ruch po podkładce. Posiada także podświetlenie RGB z opcjami sterowania kolorami i efektami. Korpus w strukturze plastra miodu poprawia komfort termiczny dłoni i obniża wagę. Dzięki tym cechom, mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) wyróżnia się na tle konkurencji jako ultralekka i precyzyjna, idealna dla graczy.

Gdzie kupić Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080)

Według naszych danych Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) za kwotę 119.9 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 11.99 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080), to w serwisie Ceneo znajdziesz 52 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Mysz E-Blue Auroza Gaming Biała (EMS639BCCZIU).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080)?

Najtaniej Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) można było kupić za 79 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) aktualnie?

Aktualna cena Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) wynosi 119.9 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080)?

Według serwisu Ceneo, Mysz SPC Gear LIX Biała (SPG080) posiada 52 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Mysz Gembird Gamingowa Optyczna Usb, 2400 Dpi, Niebieska (MUSG-001-B).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.