Historia ceny i opinie o Multicooker Instant Pot Duo 8

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Multicooker Instant Pot Duo 8 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 534 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 729 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 6 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 2opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/27/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Multicooker Instant Pot Duo 8

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Multicooker Instant Pot Duo 8. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Multicooker Instant Pot Duo 8, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 534 zł (wykryta w dniu: 2022-12-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-27) wynosi 729 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Multicooker Instant Pot Duo 8

Według naszych danych Multicooker Instant Pot Duo 8 można znaleźć w minimum 6 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Multicooker Instant Pot Duo 8 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Multicooker Instant Pot Duo 8, to w serwisie Ceneo znajdziesz 2 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Multicooker Instant Pot Duo 8 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres DE'LONGHI EC 685.M.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Multicooker Instant Pot Duo 8?

Najtaniej Multicooker Instant Pot Duo 8 można było kupić za 534 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-26.

🏷️ Jaka jest cena Multicooker Instant Pot Duo 8 aktualnie?

Aktualna cena Multicooker Instant Pot Duo 8 wynosi 729 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-27.

🗣️️ Jakie są opinie o Multicooker Instant Pot Duo 8?

Według serwisu Ceneo, Multicooker Instant Pot Duo 8 posiada 2 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.