Historia ceny i opinie o Multicooker First Austria 5130

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Multicooker First Austria 5130 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 0.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 0.
  • 🛍️ Produkt może być niedostępny w sklepach. Polecamy sprawdzić na Allegro.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 49.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 27.01.2024.

Cena Multicooker First Austria 5130

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Multicooker First Austria 5130. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Multicooker First Austria 5130, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 0 (wykryta w dniu: 2024-01-18). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 0. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Multicooker First Austria 5130

Multicooker First Austria 5130 to urządzenie o mocy 1000 W i pojemności 6 l, które pozwala na szybkie i zdrowe gotowanie. Dzięki nadciśnieniu w garnku, temperatura wrzenia wody podwyższa się do 105-120°C, co umożliwia ugotowanie potraw nawet do 70% szybciej niż tradycyjnymi metodami. Szybkowar ma szczelną pokrywę z uszczelkami i zazębieniami, oraz zawór, który upuszcza nadmiar pary i utrzymuje stały poziom ciśnienia, zapewniając bezpieczeństwo użytkowania. Szybkowar First Austria 5130 posiada 9 automatycznych programów, które skracają czas gotowania i wydobywają smak potraw, a elektroniczny panel sterowania ułatwia obsługę urządzenia. Badania wykazały, że składniki w szybkowarze nie tracą tylu witamin i minerałów, co przy tradycyjnym gotowaniu, co sprawia, że jest to urządzenie oszczędne i zdrowe.

Gdzie kupić Multicooker First Austria 5130

Według naszych danych Multicooker First Austria 5130 może być niedostępny w popularnych sklepach. Mimo to, polecamy sprawdzić serwis Allegro, gdzie często można znaleźć szukany produkt mimo ogólnej niedostępności.

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Multicooker First Austria 5130 za kwotę 0 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 0.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Multicooker First Austria 5130 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Multicooker First Austria 5130, to w serwisie Ceneo znajdziesz 49 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Multicooker First Austria 5130 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Multicooker Tefal ADVANCED 45w1 5l RK8121.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Multicooker First Austria 5130?

Najtaniej Multicooker First Austria 5130 można było kupić za 0 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-18.

🏷️ Jaka jest cena Multicooker First Austria 5130 aktualnie?

Aktualna cena Multicooker First Austria 5130 wynosi 0 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Multicooker First Austria 5130?

Według serwisu Ceneo, Multicooker First Austria 5130 posiada 49 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny Multicooker Tefal Cook4Me Touch CY9128.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.