Historia ceny i opinie o Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 293.4.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 337.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 15 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 293.4 (wykryta w dniu: 2023-12-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 337. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook

Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook to nowoczesne urządzenie o mocy 900 W, które łączy w sobie oszczędność energii oraz skrócenie czasu gotowania do 70%. Jego pojemność wynosi 5 litrów, dzięki czemu można w nim przygotować smaczne, pełne aromatu potrawy, bogate w naturalne wartości odżywcze. Multicooker pozwala na gotowanie oraz podgrzewanie, a dzięki wirującej parze wewnątrz urządzenia, smaki składników idealnie się przenikają. Wysokie ciśnienie pozwala na szybkie osiągnięcie temperatury wrzenia, co skraca czas gotowania. Wyposażony jest w elegancki korpus ze stali szlachetnej, wyjmowany garnek z wzmocnionym dnem oraz nieprzywierającymi powłokami. Posiada dotykowy panel sterowania, cyfrowy wyświetlacz oraz akcesoria takie jak tacka parowa czy kubek z miarką. Zawór bezpieczeństwa parowego oraz wskaźnik ciśnienia zapewniają bezpieczeństwo użytkowania. Multicooker oferuje 14 programów działania, szeroki zakres temperatury oraz funkcję odgrzewania potraw.

Gdzie kupić Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook

Według naszych danych Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook można znaleźć w minimum 15 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook za kwotę 337 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 33.70 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Multicooker Crockpot CSC051X.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook?

Najtaniej Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook można było kupić za 293.4 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-01.

🏷️ Jaka jest cena Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook aktualnie?

Aktualna cena Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook wynosi 337 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook?

Według serwisu Ceneo, Multicooker Eldom SW500 Perfect Cook posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Krups Pisa EA8161.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.