Historia ceny i opinie o Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 402 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 565 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 402 zł (wykryta w dniu: 2022-12-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 565 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk

Według naszych danych Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Multicooker MENUETT MYCS6004WPA.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk?

Najtaniej Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk można było kupić za 402 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-12-11.

🏷️ Jaka jest cena Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk aktualnie?

Aktualna cena Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk wynosi 565 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk?

Według serwisu Ceneo, Multicooker Bredeco Bcmk-860-Bk posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.