Historia ceny i opinie o MPM MMS-03

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt MPM MMS-03 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 149.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 20.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.5 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 16.02.2024.

Cena MPM MMS-03

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu MPM MMS-03. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena MPM MMS-03, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 149 (wykryta w dniu: 2023-11-24). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-12) wynosi 199. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

MPM MMS-03

MPM MMS-03 to masażer do nóg o mocy 90 W, zasilany sieciowo, który zapewnia idealne ukojenie dla zmęczonych stóp. Wykonany z solidnych materiałów, z podwójnymi ściankami utrzymującymi temperaturę wody oraz wygodnym uchwytem do przenoszenia. Posiada 6 dużych rolek do masażu i specjalne wypustki do akupresury stóp, a także pojemnik na sól leczniczą. Oferuje trzy sposoby masażu: masaż typu "bąbelki" z funkcją wibracji, promieniowanie podczerwone oraz podtrzymanie temperatury wody. Jest to wyjątkowe urządzenie na rynku dzięki swoim bogatym funkcjonalnościom i wysokiej jakości wykonania.

Gdzie kupić MPM MMS-03

Według naszych danych MPM MMS-03 można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując MPM MMS-03 za kwotę 199 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

MPM MMS-03 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o MPM MMS-03, to w serwisie Ceneo znajdziesz 20 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.5 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o MPM MMS-03 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny MEDISANA BBS 88389 BIAŁY.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena MPM MMS-03?

Najtaniej MPM MMS-03 można było kupić za 149 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-24.

🏷️ Jaka jest cena MPM MMS-03 aktualnie?

Aktualna cena MPM MMS-03 wynosi 199 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-12.

🗣️️ Jakie są opinie o MPM MMS-03?

Według serwisu Ceneo, MPM MMS-03 posiada 20 opinii, a średnia ocen wynosi 4.5/5.

Zobacz także historia ceny RENPHO RF-EM001R-BK.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.