Historia ceny i opinie o Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Yoer BCG01BK Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 388.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 388.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 108.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 28.01.2024.

Cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Yoer BCG01BK Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 388 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 388. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Młynek Yoer BCG01BK to elektryczny młynek żarnowy do kawy o czarnej obudowie, wyposażony w mechanizm mielący z żarnami, który pozwala na regulację stopnia rozdrobnienia kawy dzięki 43 poziomom mielenia. Urządzenie posiada moc 150W, co gwarantuje optymalne efekty mielenia, zachowując przy tym smak kawy. Dodatkowo młynek ma automatyczny wylot, funkcję uśpienia, antypoślizgową podstawę, kompaktowe rozmiary oraz nowoczesny design, co czyni go idealnym do niewielkiej kuchni. Jest bardzo łatwy i wygodny w obsłudze, pozwala na zmielenie 105g kawy na minutę i ma zabezpieczenie przed nieprawidłowym montażem, co podnosi jego funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania.

Gdzie kupić Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Według naszych danych Młynek Yoer BCG01BK Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek Yoer BCG01BK Czarny za kwotę 388 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek Yoer BCG01BK Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Yoer BCG01BK Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 108 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Yoer BCG01BK Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Eldom MK170.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny?

Najtaniej Młynek Yoer BCG01BK Czarny można było kupić za 388 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny aktualnie?

Aktualna cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny wynosi 388 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Yoer BCG01BK Czarny?

Według serwisu Ceneo, Młynek Yoer BCG01BK Czarny posiada 108 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Młynek Black&Decker BXCG150E.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.