Historia ceny i opinie o Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Yoer BCG01BK Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 388 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 388 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 89opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Yoer BCG01BK Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 388 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 388 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Yoer BCG01BK Czarny

Według naszych danych Młynek Yoer BCG01BK Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Yoer BCG01BK Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Yoer BCG01BK Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 89 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Yoer BCG01BK Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Black&Decker BXCG150E.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny?

Najtaniej Młynek Yoer BCG01BK Czarny można było kupić za 388 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny aktualnie?

Aktualna cena Młynek Yoer BCG01BK Czarny wynosi 388 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Yoer BCG01BK Czarny?

Według serwisu Ceneo, Młynek Yoer BCG01BK Czarny posiada 89 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.