Historia ceny i opinie o Młynek Transa Electronics TE16

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Transa Electronics TE16 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 113.11 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 167 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 2 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 35opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.4 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Transa Electronics TE16

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Transa Electronics TE16. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Transa Electronics TE16, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 113.11 zł (wykryta w dniu: 2023-04-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-25) wynosi 167 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Transa Electronics TE16

Według naszych danych Młynek Transa Electronics TE16 można znaleźć w minimum 2 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Transa Electronics TE16 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Transa Electronics TE16, to w serwisie Ceneo znajdziesz 35 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.4 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Transa Electronics TE16 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Ascaso i-2 mini Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Transa Electronics TE16?

Najtaniej Młynek Transa Electronics TE16 można było kupić za 113.11 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-01.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Transa Electronics TE16 aktualnie?

Aktualna cena Młynek Transa Electronics TE16 wynosi 167 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Transa Electronics TE16?

Według serwisu Ceneo, Młynek Transa Electronics TE16 posiada 35 opinii, a średnia ocen wynosi 4.4/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.