Historia ceny i opinie o Młynek Nivona CafeGrano 130

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Nivona CafeGrano 130 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 314.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 348.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 12 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 50.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Młynek Nivona CafeGrano 130

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Nivona CafeGrano 130. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Nivona CafeGrano 130, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 314 (wykryta w dniu: 2023-05-16). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 348. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek Nivona CafeGrano 130

Młynek Nivona CafeGrano 130 to nowoczesne urządzenie do mielenia kawy o srebrnym wykończeniu i mechanizmie mielącym wyposażonym w żarna. Jest on zaprojektowany z myślą o wydobyciu pełnego smaku i aromatu świeżo mielonej kawy, z regulowanym stopniem rozdrobnienia ziaren od drobnych, idealnych do ekspresu na espresso, po grube, doskonałe do alternatywnych metod parzenia kawy, takich jak Chemex czy Drip. Dodatkowo, młynek posiada obrotowy pojemnik na ziarna i możliwość regulacji czasu mielenia za pomocą obrotowego pokrętła, co pozwala na pełną kontrolę nad procesem mielenia. Przezroczysty pojemnik na zmieloną kawę ułatwia czyszczenie i utrzymanie porządku. Młynek Nivona CafeGrano 130 wyróżnia się na tle konkurencji swoją precyzyjnością i funkcjonalnością, umożliwiając miłośnikom kawy wydobycie maksimum smaku z każdego ziarna.

Gdzie kupić Młynek Nivona CafeGrano 130

Według naszych danych Młynek Nivona CafeGrano 130 można znaleźć w minimum 12 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek Nivona CafeGrano 130 za kwotę 348 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 34.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek Nivona CafeGrano 130 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Nivona CafeGrano 130, to w serwisie Ceneo znajdziesz 50 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Nivona CafeGrano 130 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek KRUPS GVX242 (GVX242).

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Nivona CafeGrano 130?

Najtaniej Młynek Nivona CafeGrano 130 można było kupić za 314 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-16.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Nivona CafeGrano 130 aktualnie?

Aktualna cena Młynek Nivona CafeGrano 130 wynosi 348 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Nivona CafeGrano 130?

Według serwisu Ceneo, Młynek Nivona CafeGrano 130 posiada 50 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Młynek Eldom MK160.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.