Historia ceny i opinie o Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 99.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 104.4.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 25 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 31.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.6 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 99 (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-24) wynosi 104.4. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB

Młynek Hario Skerton Plus MSCS-2DTB to ręczny młynek do kawy z mechanizmem mielącym żarna, które są wykonane z ceramiki, co zapewnia wytrzymałość, nie rdzewieją i nie zmieniają zapachu kawy. Posiada regulację stopnia rozdrobnienia, dzięki czemu można dostosować grubość mielenia do swoich potrzeb. Jego obudowa jest elegancka, wykonana ze stali, a rączka jest doczepiana w szybki sposób i jest stabilna. Młynek ma pojemność górnego pojemnika 70 g, a dolnego 100 g, co pozwala zmielić aż do 170 gram ziaren jednorazowo. Jest to idealny wybór dla osób, które chcą cieszyć się dobrą kawą, gdyż mielenie ziaren jest kluczowe w całym procesie przygotowywania napoju.

Gdzie kupić Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB

Według naszych danych Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB można znaleźć w minimum 25 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB za kwotę 104.4 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 10.44 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 31 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.6 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Zassenhaus brasilia ZS40012.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB?

Najtaniej Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB można było kupić za 99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB aktualnie?

Aktualna cena Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB wynosi 104.4 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB?

Według serwisu Ceneo, Młynek Hario Skerton PLUS MSCS-2DTB posiada 31 opinii, a średnia ocen wynosi 4.6/5.

Zobacz także historia ceny Młynek Comandante C40 MK4 Nitro Blade Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.