Historia ceny i opinie o Młynek HARIO MSS-1DTB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek HARIO MSS-1DTB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 43.5.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 91.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 28 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 26.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.8 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 30.01.2024.

Cena Młynek HARIO MSS-1DTB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek HARIO MSS-1DTB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek HARIO MSS-1DTB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 43.5 (wykryta w dniu: 2023-04-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-25) wynosi 91. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek HARIO MSS-1DTB

Młynek HARIO MSS-1DTB to ręczny młynek do kawy z czarnego tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, wyposażony w ceramiczne żarna zapewniające równy przemiał ziaren bez wpływu na smak kawy. Dzięki regulacji stopnia rozdrobnienia można dostosować grubość mielenia do różnych metod parzenia, od drobnej pod Aeropress do grubszej pod French Press lub chemeks. Młynek mieści 24 g kawy i ma wymiary 150 mm wysokości, 220 mm szerokości i 72 mm średnicy, co sprawia, że jest przenośny i idealny na wycieczki oraz spacery. Nowa wersja Mini Mill Slim PLUS wyróżnia się ciemniejszym kolorem korpusu i mocniejszym zaczepem rączki, zapewniając większą trwałość i wygodę użytkowania.

Gdzie kupić Młynek HARIO MSS-1DTB

Według naszych danych Młynek HARIO MSS-1DTB można znaleźć w minimum 28 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek HARIO MSS-1DTB za kwotę 91 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 9.10 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek HARIO MSS-1DTB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek HARIO MSS-1DTB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 26 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.8 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek HARIO MSS-1DTB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Domo DO715K.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek HARIO MSS-1DTB?

Najtaniej Młynek HARIO MSS-1DTB można było kupić za 43.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-01.

🏷️ Jaka jest cena Młynek HARIO MSS-1DTB aktualnie?

Aktualna cena Młynek HARIO MSS-1DTB wynosi 91 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-25.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek HARIO MSS-1DTB?

Według serwisu Ceneo, Młynek HARIO MSS-1DTB posiada 26 opinii, a średnia ocen wynosi 4.8/5.

Zobacz także historia ceny Młynek Eureka Mignon Filtro Matte Black.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.