Historia ceny i opinie o Młynek HARIO MSS-1DTB

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek HARIO MSS-1DTB był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 43.5 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 109 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 10 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 18opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek HARIO MSS-1DTB

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek HARIO MSS-1DTB. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek HARIO MSS-1DTB, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 43.5 zł (wykryta w dniu: 2023-04-01). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 109 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek HARIO MSS-1DTB

Według naszych danych Młynek HARIO MSS-1DTB można znaleźć w minimum 10 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek HARIO MSS-1DTB Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek HARIO MSS-1DTB, to w serwisie Ceneo znajdziesz 18 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek HARIO MSS-1DTB w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Eureka Mignon Filtro Matte Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek HARIO MSS-1DTB?

Najtaniej Młynek HARIO MSS-1DTB można było kupić za 43.5 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-04-01.

🏷️ Jaka jest cena Młynek HARIO MSS-1DTB aktualnie?

Aktualna cena Młynek HARIO MSS-1DTB wynosi 109 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek HARIO MSS-1DTB?

Według serwisu Ceneo, Młynek HARIO MSS-1DTB posiada 18 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.