Historia ceny i opinie o Młynek Eldom MK50

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek Eldom MK50 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 46.39 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 49.99 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/24/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek Eldom MK50

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek Eldom MK50. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek Eldom MK50, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 46.39 zł (wykryta w dniu: 2022-11-26). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-24) wynosi 49.99 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek Eldom MK50

Według naszych danych Młynek Eldom MK50 można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek Eldom MK50 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek Eldom MK50, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek Eldom MK50 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek Domo DO715K.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek Eldom MK50?

Najtaniej Młynek Eldom MK50 można było kupić za 46.39 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-26.

🏷️ Jaka jest cena Młynek Eldom MK50 aktualnie?

Aktualna cena Młynek Eldom MK50 wynosi 49.99 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-24.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek Eldom MK50?

Według serwisu Ceneo, Młynek Eldom MK50 posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.