Historia ceny i opinie o Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 349.9.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 388.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 8 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 28.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.7 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 31.01.2024.

Cena Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 349.9 (wykryta w dniu: 2023-12-28). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-26) wynosi 388. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2

Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 to automatyczne urządzenie z srebrnym wykończeniem, przeznaczone dla miłośników kawy. Posiada mechanizm mielący z żarnami, które są wykonane z wytrzymałej stali o średnicy 40 mm. Młynek charakteryzuje się możliwością regulacji stopnia rozdrobnienia kawy, dzięki czemu można dopasować go do różnych metod parzenia, takich jak Chemex, Drip, Aeropress czy French press. Ponadto, urządzenie ma pojemnik na ziarna kawy o pojemności 250g i pojemnik na zmieloną kawę, co gwarantuje świeżość i aromat przygotowywanego napoju. Młynek Wilfa Svart WSCG-2 ma również minutnik mielenia, co pozwala na precyzyjne określenie czasu mielenia. Wysokość urządzenia wynosi 28 cm, a szerokość - 16 cm. Sprzęt ten jest doskonałym wyborem dla osób poszukujących wysokiej jakości młynka w przystępnej cenie, choć nie jest odpowiedni do mielenia kawy pod espresso.

Gdzie kupić Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2

Według naszych danych Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 można znaleźć w minimum 8 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 za kwotę 388 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 38.80 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2, to w serwisie Ceneo znajdziesz 28 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.7 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Golarka REMINGTON Omniblade Face HG2000.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2?

Najtaniej Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 można było kupić za 349.9 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-12-28.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 wynosi 388 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-26.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy Wilfa Svart WSCG-2 posiada 28 opinii, a średnia ocen wynosi 4.7/5.

Zobacz także historia ceny Garmin Venu Piaskowy (0100217323).

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.