Historia ceny i opinie o Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 199.2.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 199.2.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 33.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 8.02.2024.

Cena Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 199.2 (wykryta w dniu: 2024-01-09). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-02-08) wynosi 199.2. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny

Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny to ręczny żarnowy młynek o solidnej konstrukcji ze stalowym żarnem i regulacją stopnia mielenia. Jest to model budżetowy, ale nie ustępuje funkcjonalnością modelom Chestnut oraz Slim, dzięki zastosowaniu tworzywa sztucznego w mniej istotnych elementach wewnętrznych. Żarna są wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej, co w połączeniu ze stabilną osią gwarantuje równy przemiał. Korpus został wykonany z jednego kawałka aluminium, co zapewnia trwałość i stabilność, a pojemnik na zmieloną kawę z tworzywa sztucznego. Młynek posiada dwie łożyska, które stabilizują konstrukcję i ułatwiają mielenie twardych ziaren. Unikalna opatentowana skala grubości mielenia ułatwia szybką zmianę ustawień dla różnych metod parzenia, a górny pojemnik mieści około 25g ziaren kawy.

Gdzie kupić Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny

Według naszych danych Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny za kwotę 199.2 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 19.92 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny, to w serwisie Ceneo znajdziesz 33 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Młynek do kawy Timemore Slim Grinder Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny?

Najtaniej Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny można było kupić za 199.2 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-09.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny wynosi 199.2 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-02-08.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy Timemore C1/C2 Czarny posiada 33 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy Tiross TS532.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.