Historia ceny i opinie o Młynek do kawy Rancilio Rocky SD

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy Rancilio Rocky SD był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 1169 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 1399 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 3 sklepach.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/19/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek do kawy Rancilio Rocky SD

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy Rancilio Rocky SD. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy Rancilio Rocky SD, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 1169 zł (wykryta w dniu: 2022-11-21). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-19) wynosi 1399 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek do kawy Rancilio Rocky SD

Według naszych danych Młynek do kawy Rancilio Rocky SD można znaleźć w minimum 3 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek do kawy Rancilio Rocky SD Opinie

Sprawdź również historia ceny Frytownica CONCEPT FR1010.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy Rancilio Rocky SD?

Najtaniej Młynek do kawy Rancilio Rocky SD można było kupić za 1169 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2022-11-21.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy Rancilio Rocky SD aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy Rancilio Rocky SD wynosi 1399 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-19.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy Rancilio Rocky SD?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy Rancilio Rocky SD posiada 0 opinii, a średnia ocen wynosi 4.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.