Historia ceny i opinie o Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 959.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 959.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 9 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 9.
  • ⭐️ Ocena produktu to 4.9 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 23.01.2024.

Cena Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 959 (wykryta w dniu: 2024-01-15). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 959. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek

Według naszych danych Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek można znaleźć w minimum 9 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek za kwotę 959 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 95.90 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek, to w serwisie Ceneo znajdziesz 9 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 4.9 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Sokowirówka BRAUN CJ3000BK.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek?

Najtaniej Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek można było kupić za 959 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2024-01-15.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek wynosi 959 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy KitchenAid Artisan 5KCG8433ECA Czerwony Karmelek posiada 9 opinii, a średnia ocen wynosi 4.9/5.

Zobacz także historia ceny Młynek do kawy HARIO MMCS-2B.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.