Historia ceny i opinie o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 53.96.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 59.95.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 1 sklepach.
  • 🗣️ Ilość opinii w serwisie Ceneo: 3.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 23.01.2024.

Cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 53.96 (wykryta w dniu: 2023-11-08). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2024-01-23) wynosi 59.95. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT

Według naszych danych Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT można znaleźć w minimum 1 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Kody rabatowe, przeceny i promocje

Przejdź do LetyShops

Jeżeli chcesz zaoszczędzić dodatkowe pieniądze podczas zakupu tego produktu lub w przyszłości innych, to polecamy serwisy cashback. Jednym z najpopularniejszych serwisów jest LetyShops. Serwis ten oferuje zwrot pieniędzy za zakupy w około 3000 sklepach partnerskich. To oznacza, że za każde zakupy otrzymasz część wydanych pieniędzy z powrotem na swoje konto. Przykład: Kupując Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT za kwotę 59.95 i odbierając np. 10% cashbacku, możesz otrzymać 6.00 zwrotu. To doskonały sposób na oszczędzanie i zakupy w sieci w niższych cenach.
🔷 Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.
Rabaty mogą być naliczane w sposób automatyczny - po dodaniu wtyczki do przeglądarki lub w sposób tradycyjny (wystarczy odwiedzić stronę i wyszukać konkretny sklep). LetyShops to nie tylko cashback, to także kody rabatowe, specjalne vouchery oraz program partnerski - zaproś swoich znajomych i otrzymaj 10 zł kiedy dokonają zakupu za minimum 70 zł.

Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Eureka Mignon Specialita Matte Black.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT?

Najtaniej Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT można było kupić za 53.96 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-11-08.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT wynosi 59.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2024-01-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Zobacz także historia ceny Ekspres Zelmer ZCM7255.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.