Historia ceny i opinie o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT

Jeżeli interesuje Cię to, czy produkt Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT był w przeszłości droższy lub tańszy, to skorzystaj z poniższego raportu i wykresu. Jako Spec Ranking cyklicznie sprawdzamy ceny popularnych produktów w Polsce i aktualizujemy ich dane.

  • 📉 Najniższa cena produktu wynosiła 58.99 zł.
  • 🏷️ Aktualna cena produktu wynosi 59.95 zł.
  • 🛍️ Produkt jest dostępny w min. 7 sklepach.
  • 🗣️ Produkt ma 3opinii w serwisie Ceneo.
  • ⭐️ Ocena produktu to 5.0 / 5 wg. Ceneo.
  • 🕑 Dane zaktualizowano w dniu 5/23/2023.
Przejdź do sklepu

Cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT

Powyższy wykres prezentuje historyczną cenę produktu Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT. Jeżeli zadajesz sobie pytanie, jaka była najniższa cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT, oraz czy aktualnie jest dobry moment na zakup, to doskonale trafiłeś(aś) - postaramy się Ci pomóc. Najniższa cena tego produktu wynosiła 58.99 zł (wykryta w dniu: 2023-05-11). Natomiast aktualna cena (wykryta w dniu: 2023-05-23) wynosi 59.95 zł. Pamiętaj, że cena może zmienić się w każdej chwili, a my nie możemy zagwarantować, że wykryte przez nas oferty były jedynymi dostępnymi w internecie.

Gdzie kupić Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT

Według naszych danych Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT można znaleźć w minimum 7 sklepach. Możesz kliknąć poniższy przycisk, aby przejrzeć listę sklepów, w ktorych znajdziesz ten produkt. Warto pamiętać, że niektóre sklepy mają korzystniejsze ceny dla osób, które odwiedzą dany sklep klikając w ofertę na Ceneo.

Sprawdź aktualną cenę w wybranym sklepie na Ceneo.pl

Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT Opinie

Jeżeli interesują Cię recenzje lub opinie o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT, to w serwisie Ceneo znajdziesz 3 opinii. Średnia ocena tego produktu w serwisie Ceneo wynosi 5.0 / 5. Po zakupie zachęcamy do pozostawienia swojej opinii lub recenzji o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT w sekcji komentarzy.

Sprawdź również historia ceny Ekspres Zelmer ZCM7255.

Poniżej znajduje się sekcja komentarzy Spec Ranking. Zachęcamy wszystkich zainteresowanych do dyskusji na temat produktu i jego ceny. Więcej tego typu raportów dotyczących cen produktów znajdziesz tutaj. Wszystkie raporty są stale aktualizowane. Jeżeli nie widzisz produktu, który Cię interesuje, to prześlij nam jego nazwę, a my go dodamy.

Podsumowanie. Najważniejsze informacje

📉 Jaka była najniższa cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT?

Najtaniej Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT można było kupić za 58.99 zł. Najniższa cena wykryta została w dniu 2023-05-11.

🏷️ Jaka jest cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT aktualnie?

Aktualna cena Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT wynosi 59.95 zł. Aktualna cena wykryta została w dniu 2023-05-23.

🗣️️ Jakie są opinie o Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT?

Według serwisu Ceneo, Młynek do kawy ELDOM MK70 DOTT posiada 3 opinii, a średnia ocen wynosi 5.0/5.

Powyższe dane pochodzą z publicznie dostępnych źródeł. Niektóre z danych należą do Ceneo.pl, a serwis Spec-Ranking.pl wykorzystuje je zgodnie z prawem cytatu.